مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان استان گفت: این مسابقات با حضور 20 تيم و در 4گروه پنج تيمي برگزار مي شود.
پایدار افزود: در هر مرحله از هر گروه 3تيم به مرحله پاياني اين مسابقات راه پيدا مي کنند، که در 4 گروه سه تيمي با هم رقابت مي کنند که از هر گروه 2 تيم به مرحله پاياني راه پيدا مي کنند.
وی ادامه داد: در دور آخر مسابقات 8تيم پاياني به صورت حذفي با هم مسابقه مي دهند و در پایان این رقابت ها از سه تیم برتر تجلیل خواهد شد.

در جلسه ای شکاری مسئول کمیته فوتسال ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از اهمیت مسابقات جام رمضان وتنها جام حساس و حرفه ای شهرستان نام بردند و درادامه مقرر شد که حفظ نظم انظباط بر عهده نیروی انتظامی و همچنین نام جام به نام شهدای خرمشهر و پوشش بنر شهداء بر عهده ناحیه مقاومت بسیج نامیده شود .در پوشش پزشکی مسابقات بر عهده هلال احمر و نصب دوربین مدار بسته در محیط سالن ورزشی توسط اداره ورزش وجوانان و در پایان طالبی ضمن تقدیر وتشکر از عوامل برگزار کننده این مسابقات تشکر کردند .

و جهت بهتر برگزار شدن مسابقات در محل اداره ورزش وجوانان با حضور طالبی رئیس اداره ورزش وجوانان ، کمیته فوتسال ،مسئول هیئت فوتبال ، مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج ، نیروی انتظامی و هلال احمر برگزار شد. دوازده تیم راه یافته به مرحله دوم مسابقات جام رمضان شهرستان یزد مشخص شدند. از سوی  ترمه دستجردی یزد نیز هدایای ارزشمندی به مقامات تقدیم شد.با پایان دوره مقدماتی، ۱۲ تیم از بیست تیم حاضر در مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان یزد به دور دوم راه پیدا کردند که در چهار گروه سه تیمه باهم به رقابت میپردازند.
ترمه دستجردی یزد

ترمه دستجردی یزد

گروه بندی دوره دوم مسابقات به شرح زیر است:

گروه A. موسسه حقوقی بهشت، اریادیزل رستوران اتریوم
گروه B. شهدای محمد اباد، اکروس فولاد، چاه ملکی
گروه C. کیسه فریزر اترک، کاشی سپینود، خدمات اداری پارسا
گروه D. افراکاراب نعیم اباد، عالی عمارت، شهید نصیری

گفتنی است از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون ۲۰ تیم باهم به رقابت پرداختند که از برندگان این مسابقه در عید فطر تجلیل می‌شود.


تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد وب سایت اختیاری است.

نظرنظر
نام شمانام شما
ایمیلایمیل
وبسایتوبسایت